Your web browser is out of date. For the best experience on Zimmer websites please upgrade to the latest version of Internet Explorer, Chrome, or Firefox.

Zimmer, Inc.

130.000 yenilikçi, kişiselleştirilmiş eklem protezi çözümleri ve ortopedik ürünleri keşfedin.

Daha fazla bilgi için

Diz Protezi Ürünleri

Knee Replacement Products

Dünyada uygulanan her dört diz protezinden biri Zimmer damgasını taşıyor. Şirketimiz kaliteli diz protezi cerrahi çözümleri konusunda dünya lideridir.

Daha Fazla Bilgi>

Kalça Protezi Ürünleri

Hip Replacement Products

Şirketimiz sanayideki en kapsamlı kalça protezi ürünleri portföyü sunmaktır. Zimmer’ın kalça çözümlerindeki çeşitliliğini, her hastanın bireysel isteklerine uygun çoklu taşıyıcı seçeneği sunan Zimmer® Continuum® Asetabüler Sistem göstermektedir.

Daha Fazla Bilgi>

Omuz Protezi Ürünleri

Shoulder Replacement Products

Saygınlığımızı arttıran Trabeküler Metal Teknolojimiz, Ters Omuz Sistemimiz endüstrinin en ileri ters omuz protezi tasarımıdır. Bu, cerrahlarımıza bir yandan hareket açıklığını azami seviyeye çıkartmalarını sağlarken diğer yandan rotator manşet yetersizliği olan hastalarda skapular çentik riskini azaltma olanağı sağlar.

Daha Fazla Bilgi>

Dirsek Ürünleri

Elbow Products

Zimmer, cerrahlara dünya standartlarına bir total dirsek artroplasti sistemi sunar. 30 yılı aşan klinik geçmişiyle, Coonrad/Morrey Total Elbow tercih edilen dirsek protez sistemidir. Hem primer ve revizyon müdahaleler hem de posttravmatik ve romatoid artrit için tasarlanmış olan bu dirsek implantı, hastaya uygun çok amaçlı esneklikle birlikte kolay ve kusursuz enstrümantasyon sağlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi>

Travma Ürünleri

Trauma Products

Şirketimiz travmatologların karşılaştığı çok farklı tipte kırıklara yanıt vermek amacıyla kapsamlı travma ürünleri ve enstrümantasyon portföyüne sahiptir.

Daha Fazla Bilgi>

Cerrahi Ürünler

Surgical and Operating Room Solutions

Şirketimiz ortopedik cerrahi hastalarında başarılı sonuçlar elde edilmesine katkı olarak tasarlanmış kapsamlı, seçkin cerrahi ürünler sunmaktadır. Kişiselleştirilmiş cerrahi ürünlerimiz, turnikeler, değiştirilebilir bıçaklı güç motorları gibi ürünleri kapsar.

Daha Fazla Bilgi>

Omurga Ürünleri

Spine Solutions

Şirketimiz torakolumbar, servikal fiksasyon için ve biyolojik pazarlarda komple uygulamaya yönelik omurga cerrahisi çözümleri sunmaktadır. Şirketimiz aynı zamanda minimal invazif cerrahi ürünlerin de tüm yelpazesini sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi>

Diş İmplantı Ürünleri

Dental Implant Products

Diş İmplantı Ürünlerimiz ağız tedavisinin anahtar konularına odaklanmaktadır. Kemik ve yumuşak doku için kullanılan rejeneratif ürünler dental rekonstrüksiyona hazırlanmada ve optimum estetik sonuçların desteklenmesinde kullanılır. Rekonstrüktif diş implantlarımız restoratif ürünlerle birlikte çalışarak, giden dişlerin yerine yenilerini koyar ve doğal dişi taklit eden restorasyonlar yapar.

Daha Fazla Bilgi>