Your web browser is out of date. For the best experience on Zimmer websites please upgrade to the latest version of Internet Explorer, Chrome, or Firefox.

Zimmer, Inc.

Uyum Görevlileri

Nathaniel H. Hwang

Uyum Görevlisi, Amerika Kıtaları

file

Nathaniel “Nate” Hwang Zimmer Amerika Uyum Görevlisi olarak hizmet etmektedir. Nate’nin rolü sağlık uyumu ve Amerika coğrafi kesimindeki şirket uyumu gibi geniş konuları kapsar. Nate Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bölümünün Genel Müfettişinin Ofisi ile birlikte Zimmer Tüzel Birliktelik Sözleşmesi (CIA)'nin yükümlülükleri takip etme ve bildirme gibi üst düzey işletim sorumlulukları bulunmaktadır.

2009'un başlarında Zimmer'a katılmasından bu yana geçen süre içinde, Nate, şirketin Kurumsal Uyum Programın ve CIA'ye uyma çabalarını destekleme sorumlusu olmuştur. Zimmer'da çalışmadan önce, Nate Fulbright & Jaworski L.L.P firmasında avukatlık yapmaktaydı. Nate lisans eğitimini Illinois Üniversitesinde (Chicago), Hukuk eğitimini Southern Illinois Üniversite Hukuk Bölümünde tamamlamıştır.

Dr. Heidi K. Jauch

Başkan Yardımcısı, Uyum Görevlisi, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

file

Dr. Heidi K. Jauch Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) coğrafi bölgesinde Zimmer’ın Uyum Görevlisi olarak çalışmaktadır. Heidi’nin rolü sağlık uyumu ve EMEA bölgesindeki şirket uyumu gibi geniş konuları kapsar. Şirket avukatı olarak tüzel bir geçmişi vardır ve uluslararası Tıp Cihazı Endüstrisinde yasalar ve uyuma dair konularda çok geniş uluslararası bir tecrübeye sahiptir.

2002'nin başlarında Zimmer'da çalışmaya başlamasından bu yana geçen süre içinde, EMEA Uyum Görevlisi olarak terfi etmeden önce Heidi 8 yıl boyunca EMEA bölgesinin Mevzuat Departmanında hizmet vermiştir. Zimmer'a katılmadan önce Heidi Swissair International Airlines Ltd. Holding Şirketinde şirket avukatı olarak görev yapmıştır. Heidi ilk devlet hukuk sınavını Tübingen Üniversitesinden (Almanya), ikinci devlet hukuk sınavını Konstanz Eyalet Mahkemesinden (Almanya) almış doktorasını da Berne Üniversitesinde (İsviçre) tamamlamıştır.

Angela P. Main

Başkan Yardımcısı, Mevzuat ve Uyum, Asya Pasifik

file