Your web browser is out of date. For the best experience on Zimmer websites please upgrade to the latest version of Internet Explorer, Chrome, or Firefox.

Zimmer, Inc.

Hakkımızda

Zimmer Hakkında

Zimmer kas ve iskelet sağlığı çözümlerinde bir dünya lideridir ve 80 yıl önceki kuruluşundan bu yana da hep olmuştur.

Bugün, dünyanın dört köşesinde 8500'ü aşkın çalışanımızla oluşturduğumuz bir ekibimiz var. Hepsi aynı temel gayede birleşiyor: Ortopedi cerrahlarına hareketliliği kazandırmalarında ve artrit ile travmatik yaraları onarmalarında etkin ve yaratıcı çözümler sunmak. Eklem protezi teknolojimiz ve bu çerçevede sunduğumuz geniş yelpazedeki ürün ve hizmet bizi 100'ü aşkın ülkede sağlık hizmeti verenler için değerli ortaklar arasına sokuyor.

Ortaklarımızın kas ve iskelet sağlığı alanında bizden daha fazla faydalanabilmeleri için sağlam geçmişimizin üzerine inşa ediyoruz. Zimmer birinci sınıf bilimsel tesislere ve kaynaklara sahiptir ve dünyadaki en iyi klinisyenler ve araştırmacılarla ortak çalışmaları vardır. Sağlık hizmeti verenler ile birlikte yüksek kalitede ve uygun maliyetli ortopedi bakımını sağlamak için en iyi teknolojiyi, tedaviyi ve yöntemi bulmak için çaba harcıyoruz.

Bize katılanlar kendini, olabilecek en iyi sistemlerin tasarısını yapan, bu sistemleri inşa eden ve müşterilerimize sağlam ve anlamlı hizmet paketleri sunarak en iyi olmaya odaklanmış motive bir çalışma ortamı içinde buluyor. Bize katılanlar ayrıca liderlik, geleceğe odak ve heyecan verdiği kadar ödüllendirici olan tıp alanında küresel bir varlık mirasına sahip bir şirketin parçası oluyor.

Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için birkaç dakikanızı internet sayfamızı keşfe ayıracağınızı ümit ediyoruz. Zimmer'e gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz.

Zimmer tüm dünyaya yeni hayatlar sunar

80 yılı aşkın süredir Zimmer kas ve iskelet sağlığı sanayisinin hızlı büyümesinde itici güç olmuştur. Hasta ve cerrahların ihtiyaçlarına gösterdiği değişmez ilgi Zimmer'i sanayi lideri haline getirmiştir.

Zimmer 1927 yılında J.O. Zimmer tarafından ilk kurulduğundan bu yana Varşova'da yerleşik bulunmaktadır. Zimmer.   Yerel bir satıcı olan Mr. Zimmer röntgen ışınlarının kolayca geçebileceği ve bu sayede doktorların iyileşme sürecini daha iyi değerlendirebileceği yeni bir alüminyum alçı düşüncesini geliştirmek için evinin kilerinde geceleri çalıştı.

Bugün Zimmer dünyanın dört bir yanında 24'ü aşkın ülkede faaliyet göstermekte ve 100'ü aşkın ülkeye ürün satmaktadır.  Şirket dünyada 8500'den fazla çalışanının gösterdiği çabadan destek almaktadır.

Zimmer'ın buna ek olarak Ponce, Puerto Rico; Winterthur, İsviçre; Kuzey New Jersey; Dover, Ohio; ve Shannon, İrlanda gibi yerlerde birincil üretim tesisleri vardır.  Diğer Zimmer tesisleri arasında Austin Biyoloji Araştırma Tesisi (Teksas); Minneapolis Zimmer Omurga Bölümü (Minnesota) ve Carlsbad Zimmer Diş Bölümü (Kaliforniya) sayılabilir.

Amacımız, Görevimiz ve Temel İlkelerimiz/Değerlerimiz

Zimmer tüm dünyadaki hastaların hareketlilikleri geri kazanmaları ve yaşam kalitelerini arttırmaları konusuna odaklanmaktadır. Hastalarımıza duyduğumuz ilgi Zimmer'in günlük kararlarına şekil vermektedir. Durmak bilmeyen müşteri odaklanması, yenilikçi çözümler, disiplinli icraat ve motive çalışanlarımız sayesinde geniş yelpazede kas ve iskelet hastalıklarının tedavisi için ürünler ve yöntemler sunabilmekteyiz. Bu temel değerler şirketimizi tanımlamaktadır.

Amacımız

Tüm dünyadaki hastaların hareketliliklerini geri kazanmaları ve yaşam kalitelerini arttırmaları.

Görevimiz

Hem sağlık hizmeti verenlere, hastalara ve hissedarlara anlamlı bir hizmet sunmak hem de sosyal sorumluluklarımızı kucaklamak.

Temel İlkelerimiz/Değerlerimiz

Önce Müşteri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kulak kabartarak her gün onların güvenini kazanmaya gayret ediyoruz.

Doğru şeyi yap

Yaptığımız her şeyde en yüksek standartları ve bütünlüğü sağlamaya çalışıyoruz.

Yenile ve düzelt

Kendimizi fark yaratan yenilikçi ürünler yapmaya ve her geçen gün daha iyi bir performans sağlamaya adadık.

Zimmer gönüllü kuruluşlar tarafından yerine getirilen bazı halk temelli eğitsel, kentsel ve kültürel aktiviteleri desteklemektedir. Müdürlük binamız Varşova'dadır (İndiana). Bizler 27 yerel ajansa ve hizmet kuruluşuna destek veren United Way of Kosciusko County'ye en büyük iştirakı sağlayan şirketiz. (Gönüllü kuruluşlardan) istenilen yardımlar yazılı olarak şu adrese gönderilmelidir:

Zimmer
Public Relations Department
P.O. Box 708
Warsaw, IN 46581-0708