Your web browser is out of date. For the best experience on Zimmer websites please upgrade to the latest version of Internet Explorer, Chrome, or Firefox.

Zimmer, Inc.

Zimmer Biomet Ekibine Katılın – Sağlık Hizmeti Kariyer Fırsatlarını Keşfedin

Zimmer Biomet Ekip Üyeleri, dünya çapındaki hastaların hareket kabiliyetini tekrar sağlamak ve yaşam kalitesini geliştirmek için tek bir amaç doğrultusunda birlikte çalışmaktadır. Dünya çapında faaliyet gösteren bir şirket olarak, insanların yaşamında farklılık yaratmak isteyen Ekip Üyeleri arıyoruz.

Mühendis ve klinik tedavi uzmanı pozisyonları ya da kalite ve ruhsatlandırma işleri, üretim, pazarlama, satış ve bilgi teknolojisi gibi alanlarda görevleri yerine getirecek beceri, deneyim ve özgeçmişe sahip, yetenekli ve yüksek motivasyonlu kişileri istihdam ediyoruz.

Yeniliğin sınırlarını zorlama ve dünya çapındaki insanların yeni bir yaşama gücü kazanmasına yardımcı olmak için değerli bir katkıda bulunma şansınız burada başlıyor. Zimmer Biomet Ekip Üyesi olmak ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, buradan Sık Sorulan Sorulara göz atabilirsiniz

Ekip Üyesi olmaya yönelik bir sonraki adımı atmaya hazırsanız, Zimmer Biomet iş habercisini ayarlamak ve ilgili pozisyonlar açıldığında e-posta bildirimi almak için İş Habercisi Özelliğini kullanın.

Profilinize ve iş arama araçlarına erişmek için giriş yapın. Siteyi ilk kez ziyaret edenler yeni bir hesap oluşturmalıdır.